decor
modern wall
Malarstwo olejne
do wnętrz

rysunek
grafika
Canvas
Wydruki artystyczne Fine Art w technice Giclée.

Wkrótce będzie możliwość zamówienia, wybranego rysunku lub grafiki w formacie A3 lub A2. Prace drukowane są na wysokiej jakości papierze Hahnemühle lub Canson Photo Rag 310 gsm. Sprzedaż każdego rysunku lub grafiki jest limitowana, sygnowana oraz potwierdzona certyfikatem.

Prowadzone są prace, w celu uruchomienia zakupu poprzez sklep internetowy.
CERTYFIKAT jest dokumentem, który potwierdza jego wartość kolekcjonerską.
Jest również potwierdzeniem informacji, takich jak: Autor pracy, Tytuł, Data powstania pracy, Technika wykonania oryginału, Technika wykonania reprodukcji, Podłoże na którym powstała praca, Miejsce powstania pracy, Numer ewidencji prac artystycznych.
OBRAZY olejne jako dekoracje wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Wszystkie oferowane obrazy są autorskim wykonaniem, które może być potwierdzone certyfikatem, sygnowane odręcznie.
OBRAZY olejne malowane są na płótnie lnianym lub bawełnianym, obrazy które również wykonywane są na indywidualne życzenie. Jako obrazy do wnętrz, dopasowane są do określonego wystroju, również pastisz dzieła sztuki po konsultacji ze zleceniodawcą. Wśród zadowolonych klientów są zarówno osoby prywatne jak i firmy, prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju jak i za zagranicą.

Oferuję pomoc w wyborze dzieł sztuki, aby jak najlepiej dopasować styl i kolorystykę do konkretnego pomieszczenia lub wnętrza.

Contact Information

Fiedziuk.com

e mail: biuro [at] fiedziuk.com

mobile: +48 111 111 111

Cooperation with gallery

Saatchiart.com